محتوا

- قسمت هدر در این تکنیک عرض و ارتفاع ثابتی ندارد (مقداردهی درصدی) و با کاهش یا افزایش اندازه پنجره مرورگر (Viewport) تغییر می کند.
- عناصر هدر در این نمونه کد به صورت بلاک ها و فایل های مجزا در بلاک اصلی هدر تعریف می شوند.
- برای بررسی نحوه نمایش هدر داینامیک در دستگاه های مختلف، می توانیم اندازه پنجره مرورگر را کم و زیاد کنیم.
- امروزه این شیوه متادول ترین متد در طراحی قالب های واکنش گرای وب و سازگار با دستگاه های مختلف است.
نابغه ساز | برنامه ریز تحصیلی و شغلی
محتوا

معلم نابغه فقرا

پیتر تابیچی معلم علوم ۵۰ ساله یک مدرسه دور افتاده در کنیا به خاطر اعطای بخش بزرگی از درآمد خود به دانش‌آموزان فقیر و آموزش آنها در تعطیلات آخر هفته، برنده جایزه یک میلیون دلاری سال ۲۰۱۹ بنیاد وارکی، به عنوان «بهترین معلم دنیا» شد.

به رغم مشکلات و موانع بسیاری که دانش‌آموزان مدرسه آقای تابیچی مواجه بودند، با تلاش‌ها و کمک مالی وی، بسیاری از آنها ادامه تحصیل دادند، در بسیاری از مسابقات جهانی علمی و مهندسی شرکت کردند و راهی دانشگاه شدند.

 

تابیچی در مراسم اعطای جایزه گفت که در ۱۱ سالگی مادرش را از دست داده و پدرش که وی نیز معلم بود، به تنهایی سرپرستی وی، برادران و خواهرانش را بر عهده گرفته بود.

تابیچی از پدرش سپاسگزاری کرد که در وی ارزش‌های مسیحی را نهادینه کرده و در مراسم اعطای جایزه با دعوت از پدرش برای حضور بر روی سن، جایزه خود را تقدیم او کرد.

پیتر تابیچی معلم نابغه فقرا قصد دارد با پول جایزه خود به دانش آموزان کشورش کمک کند تا موفقیت های بیشتری کسب کنند بنابراین بزودی شاهد نابغه های بیشتری از کنیا خواهیم بود زیرا مردم کنیاقدر این معلم فداکار را می دانند کسی که بخشی از درآمد خودش را صرف آموزش دانش آموزان خودمی کرد من هم عنوان بهترین معلم دنیا را به تو پیتر عزیز تبریک می گویم تو در قلب همه معلمان و دانش آموزان دنیا هستی .

اوهورو کنیاتا، رئیس‌جمهوری کنیا، : «داستان تابیچی، داستان آفریقاست. شما به من اطمینان دادید که ایمان داشته باشم بهترین روزهای آفریقا پیش روی ماست و داستان شما روشنایی راه نسل‌های آینده خواهد بود».

بررسی کنید بیشتر

گفتگو با نابغه ای از جنس تلاش مدال آور المپیاد جهانی زیست شناسی

معرفی مختصر محمد امین خرقانی : محمد امین خرقانی اردیبهشت ۱۳۸۰ درشهر تهران  بدنیا آمد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[Live Chat by Supsystic]